Uncategorized

HAYVAN ŞEKLİNDE ŞEKER YAPAN ADAM !Ben Orhan Tümerkan Japon adam, mükemmel hayvan desenli, garip şekerlemeler yapıyor, bunun yapımının çok zor olduğunu, gösterip, ne kadar zor olsada , o kadar tatlı olduğunu anlatıyor, İyi Seyirler..

Kanala Abone OL : https://goo.gl/T151ku

Sosyal Medya:

İnstagram ► https://goo.gl/GZAAHd
Facebook Grubu ► https://goo.gl/ocVpgE
Facebook Sayfası ► https://goo.gl/BoFsMa
Twitter ► https://goo.gl/4G7QiY

İş Teklifleri (Business) ottorhan@gmail.com

Merhaba Ben Orhan Tumerkan, Youtube Türkiye benim en büyük tutkum, bur da dev gibi bir OTT ailesi için her gün yeni video yüklüyorum. Kanalımda oyun gaming , eğlence , challenge , komedi , şaka , şarkı , vlog , montaj , tepki ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum. Bunları yaparken çok eğleniyorum ve bir çok komik anlar eğlenceli anlar yaşıyorum. Sizde Aileye katılın ne duruyorsunuz abone olun !

İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SÜPERSİNİZ!!

Şeker veya sakkaroz çoğu bitkinin bünyesinde bulunur. Fakat bünyesinde ekonomik olarak şeker elde edilebilecek kadar şeker bulunduran iki bitki vardır: Şeker kamışı, Şeker pancarı. Anavatanı Hindistan ve Arap ülkeleri olan şeker kamışı dünyada tropikal ve yarı tropikal bölgelerde yetiştirilmektedir.

source

30 thoughts on “HAYVAN ŞEKLİNDE ŞEKER YAPAN ADAM !”

  1. Taylan Kaya videosu çekiyorum abim 2 abonem var yeni açtım abim olur musun abim ya like attım beğendim abone oldum yorum yazdın videonu izliyorum onun tam tam

Comments are closed.